تبلیغات

سفارش اینترنتی دستگاه دلمه پیچ فانتزی یک دستگاه خوش دست فقط برگ دلمه را در دستگاه گذاشته و مواد اولیه را در آن ریخته تا و دستگیره را کشیده تا دلمه را آماده پخت تحویل شما بدهد با این دستگاه همچنین میتوانید پیراشکی ، شیرینی و ... را سفارش دهید . این محصول دارای گارانتی بوده و در صورت سفارش و نارضایتی میتوانید تا 7 روز آن را عودت دهید و تمام پول خود را پس بگیرید .

پس همین الان این محصول را سفارش دهید تا در کمترین زمان آن را برای شما ارسال نماییم .

 

دستگاه دلمه ساز ارزان

 

توضیحات تکمیلی دلمه پیچ فانتزی :
دلمه پیچ تک برای پیچیدن فانتزی دلمه، درست کردن غذاهای فانتزی، شیرینی ، لازانیا، پیراشکی، رولت و .... " بهترین هدیه به آنانکه دوستشان دارید "با کمک این وسیله می توانید براحتی غذاها و شیرینیهایی درست کنید که نیاز به لوله شدن و ساندویچ شدن دارند این وسیله نیاز واقعی هر آشپزخانه و هر آشپز خوش سلیقه ای است که به زیبایی غذاها و شیرینیهایش اهمیت میدهد کافیست خمیر یا برگ مو را با اندازه مشخص در دستگاه گذاشته و اندکی از موادی که میخواهید دلمه یا ساندویچ و حتی شیرینی شوند را در آن بریزید با یک حرکت در کمتر از یک ثانیه دلمه یا ساندویچ رول شده خود را تحویل بگیرید بی نیاز از برق و باطری و با امکان شستشوی آسان.
همه در یک سایز و اندازه و با سرعتی باور نکردنی کافیست امتحان کنید .

 

دستگاه دلمه پیچ

 

خرید دستگاه دلمه پیچ

 

نحوه ی کار دستگاه :
فقط کافیست برگ مو را بر روی دستگاه دلمه پیچ Dolmer فرار دهید مواد اولیه دلمه را اضافه کنید و دستگیره دستگاه دلمه پیچ را به سمت پایین بکشبد و دلمه را تحویل بگیرید. با کمک این وسیله می توانید براحتی غذاها و شیرینی هایی درست کنید که نیاز به لوله شدن و ساندویچ شدن دارند.

 

فروش دستگاه دلمه پیچ

 

روش خرید دستگاه دلمه پیچ :
خرید پستی : در این روش , دستگاه دلمه پیچ فانتزی درخواستی شما بوسیله پست برای شما ارسال میشود و شما بعد از دریافت کالا , مبلغ آن و هزینه پست را به مامور پست میپردازید.برای اینکار روی لینک خرید پستی کلیک کنید و مشخصات خود را طبق آنچه که خواسته شده وارد نمایید.
پس از اینکه سفارش شما ثبت شد،ما محصول را برای شما ارسال خواهیم کرد و هزینه‌ی این محصول را نیز پس از اینکه بدستتان رسید به مامور پست پرداخت می‌کنید.

قیمت با گارانتی 29000 تومان

 

خرید اینترنتی دستگاه دلمه پیچ

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha